spotlar 1spotlar 2spotlar 3spotlar 4

Hizmet İlkelerimiz

Şirketimiz müşterilerine sunduğu hizmetlerin kalitesini sürekli arttırma amacını taşır. Biz kaliteyi siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde "Dakiklik", "Hatasızlık", "Güvenilirlik" ve "Güler yüzlülük" kavramları ile tanımlıyoruz.

Bu ilkeler doğrultusunda şirketimiz aşağıdaki temel çalışma standartlarıyla müşterilerine hizmet eder. Bu temel standartlarla uyumlu olarak her iş için çalışma prosedür ve standartlarımız geliştirilmiştir.

  1. Müşterilerin sorunlarına anında cevap vermek esastır.
  2. Müşterilerimiz günün her saatinde Yeminli Mali Müşavir ve uzmanlardan birine ulaşabilir.
  3. Müşterinin telefonla görüşme isteği istisnai durumlarda en fazla 15 dakika geciktirilebilir. Yazılı cevabı gereken konularda aynı iş günü içinde cevabın verilmesi esastır.
  4. Muhasebe işlemlerinin denetimi aylık bazda yürütülür. Beyannameler verilmeden önce denetimler gerçekleştirilir ve hatalar düzeltilir.
  5. Mali mevzuat değişiklikleri aylık olarak müşterilere rapor edilir.
  6. Müşteri personelinin eğitimi amacıyla her ay denetimler sırasında kural ve uygulamalar ile ilgili olarak görüşülür.
  7. Mutat muhasebe işlemleri ile ilgili olarak işletme yönetimine aylık bazda rapor düzenlenir.
  8. Müşteri ile ilgili hususlar yetki ve sorumluluk taşıyan kişilerle görüşülür. Sır niteliği taşıyan hususlar konuya muhattap olanlar dışındaki personelle konuşulmaz.
  9. Şirketimiz personeli müşteri ilişkilerinde önceden belirlenmiş ilkeler çerçevesindeki nezaket ölçüleri içinde hareket eder.