spotlar 1spotlar 2spotlar 3spotlar 4

Haber ve Duyurular

Gürel Yeminli Malimüşavir

HABERLER1

Cnn TürkBloombergEn Son HaberHaber 365haber turkİnternet HaberNtv Msnbc

HABER AJANSLARI

Anadolu AjansDaily NewsDHAHaber ajansıNtvReuters

Yazının Devamı

Yeminli Mali Müşavir Erdal Gürel Hakkında

Misyonumuz

Bilgi Yönetimi,İş ve Finans Dünyasında öncü profesyoneller için "Dürüstlüğün ve uzmanlığın kalitesi" şeklinde tanımlanmak.

Vizyonumuz

Profesyonel işletmecilik niteliklerine sahip dünyanın en saygın mali müşavirlik kurumu olmak.

Değerler

Detaycılık, Mükemmelcilik, Doğruluk, Açıklık, Güven, Sosyal sorumluluk, Uzmanlaşma, Ekip çalışması, Müşteri odaklılık, Doğruluk, Şeffalık, Kalite.

Çalışanlarla İlişkiler

Çalışanlarımızı sadece insan kaynakları olarak değerlendirmeyiz. Kadroya dahil olanlar profesyonel, ahlaki, teknik ve gerektiğinde kişisel hususlarda kılavuzluğumuza başvurduklarında, kendilerine firma amaçlarına da hizmet eden bireysel hedeflerini gerçekleştirmede yardımda bulunur. İletişim, yönlendirme, eğitim takımla iletişimizde önemli rol oynar.

Meslek Odaları ile İlişkiler

Ortak ve çalışanlarımızın meslek odalarına üyeliklerini önemser ve aktif birer üye olmalarını özendiririz. Meslek mensuplarının bireysel tavır ve davranışlarının tüm mesleğe mal edileceği düşüncesinden hareketle, mesleğimizin itibarına zarar verebilecek davranışlardan kaçınırız.

Mesleki Hizmetler

Klasik mesleki hizmetler olan müşavirlik, vergi denetimi ve bağımsız denetim alanlarında yetkin ve hızlı hizmet sunmaktayız.

  • Müşavirlik hizmetlerimiz işletmecilik, muhasebe, finans, mali mevzuat ve ilgili diğer mevzuat (SPK, BDDK, EPDK vb.) konularını içermektedir.
  • Vergi denetimi hizmetimiz, gerçek ve tüzelkişilerin veya bunların teşebbüs ve işletmelerinin mali tablolarının ve beyannamelerinin mevzuat hükümleri, muhasebe prensipleri ile muhasebe standartlarına uygun olup olmadığının tesbiti ve tasdikini kapsamaktadır.

Bağımsız denetim hizmetimiz, mali mevzuat ve/veya ilgili üst kurullar (SPK, BDDK, EPDK vb.) mevzuatı ile muhtelif ulusal veya uluslararası muhasebe standartları (IFRS, US GAAP, German GAAP vb.) gözetilerek, belgelerine dayanılarak, denetim yapmak, mali tablolar hakkında yazılı görüş vermek, rapor ve benzerlerini düzenlemek gibi çeşitli şekillerde gerçekleştirilmektedir.